SOSYAL İLAN ÖRNEKLERİ
   

Valid XHTML 1.0 Transitional Valid CSS!

Animasyonu görebilmeniz için flash player kurulu olmalıdır.

Akdeniz Seri ilanlar


   Akdenizden Gazetelere Seri İlan Reklam, İnsan kaynakları ilanları, kayıp, zayi ilanları, Sosyal kategorideki vefat,anma, teşekkür, başsağlığı, duyuru, kutlama ilanlarınızı başta,Hürriyet Gazetesi Akdeniz baskısı olmak üzere tüm gazetelere ilan verebilirsiniz. Hürriyet Akdeniz baskısı yayınlanan iller Antalya, Alanya, Burdur, Isparta dır. Manavgat, Side.

Hürriyet gazetesi Akdeniz seri ilan büromuz sizin için 10 yıldır faaliyettedir.Firmamız Hürriyet gazetesinin resmi ve yetkili ilan servisidir.Hürriyet gazetesi Akdeniz ilanlarında en yüksek tiraja sahip olan gazete konumundadır.Her gün binlerce kişi hürriyet Akdeniz ilanlarını takip etmektedir.

   Hürriyet gazete ilanları seri ve çerçeveli ilanlar olmak üzere 2 kısımdadır.Çerçeveli ilanlarınızı (sosyal ilanlar, vefat ilanı, vefaat ilanı, ölüm ilanı, teşekkür ilanı, kutlama ilanı ) profesyonel tasarımcılarımız sizin için en ilgi çekecek şekilde tasarlar ve çerçeveli ilan sorumlularımız sizin için en uygun ilan bedelini çıkarırlar.

Hürriyet Akdeniz seri ilanlarınızı bizi arayarak seri ilan temsilcilerimize metni yazdırarak veya bize mail atarak ilanlarınızı gazetede yayınlatabilirsiniz.

AKDENİZ İÇİN İLAN İLETİŞİM HATTIMIZ ANTALYA : 0242 238 18 90

 

Erka Seri İlan Reklam Hizmetleri Ltd. Şti.
Şuanda Sitede 5 Kişi var. Bugün 31 Ziyaretçi ve 74 Tıklama Alındı. Toplam Ziyaretçi Sayısı 7,027