SOSYAL İLAN ÖRNEKLERİ
   

Valid XHTML 1.0 Transitional Valid CSS!

Animasyonu görebilmeniz için flash player kurulu olmalıdır.

Ankara Seri İlan


  Ankarada faaliyet gösteren gazete seri ilan ajansımıza her konuda ve kategoride ilan ve reklam ihtiyaçlarınızı verebilir ve ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Ankaranın tüm semt ve ilçelerinden ilan reklam kabul eden ajansımızın deneyimli ve bilgi birikimli kadrosundan faydalanabilirsiniz. 1999 Yılından bu yana Gazete medya yayın alanında faaliyet göstermekteyiz.
 
İlanın küçüğü veya büyüğü olmaz prensibi ile çalışan firmamız 2006 yılı sonlarında kurumsallaşarak Rüzgarlı caddesinde bulunan adresinden Kızılay karanfil sokak adresine taşınarak yeni bir imaj, yeni yüz ve misyonlarıyla zaman içinde kurumsal ve kemikleşmiş bir kadro oluşturmuş ve son olarak Ankara'nın en elit ve güzide semti olan Bahçelievler 7. Caddede hizmetine devam etmektedir. Ankarada Seri İlan Ajansları içerisinde çok önemli bir seviyeye gelerek, Ankara Reklam piyasasının Prestijli Ajanslarından biri olmuştur.

Ankarada Hürriyet Gazetesi ağırlıklı çalışan firma Hürriyet seri ilanlarda, Hürriyet İnsan kaynakları ilanlarında ve Sosyal ilanlar olarak adlandırılan Vefat, Anma, Başsağlığı, Ölüm, Cenaze, Teşekkür, Duyuru, Kutlama İlanlarında ve Ticari İlanlarda Önemli başarılara adını yazdırmayı bilmiş ve bu iş prensibinin bilincinde olmuştur. Hürriyet Ankara İlanlarınızı Firmamıza Güvenle kolay bir biçimde verebilirsiniz.
 

 

Erka Seri İlan Reklam Hizmetleri Ltd. Şti.
Şuanda Sitede 3 Kişi var. Bugün 16 Ziyaretçi ve 36 Tıklama Alındı. Toplam Ziyaretçi Sayısı 7,012