SOSYAL İLAN ÖRNEKLERİ
   

Valid XHTML 1.0 Transitional Valid CSS!

Animasyonu görebilmeniz için flash player kurulu olmalıdır.

Kayıp ilanı

 

kayıp ilanı örnekler


  Kayıp ilanı, Web Sitemiz üzerinden Ulusal Gazetelere verilme zorunluluğu olan kayıp ilanlarını dilediğiniz gazeteye verebilirsiniz, burada önemli olan kayıp ilanının Ulusal bir gazetede yayınlanmasıdır. İlan Formatları sabittir. Genel olarak Hükümsüzdür ibaresiyle ilan tamamlanır. Kayıp İlanı Toplum tarafından farklı isimlerlede söylenebilir bunlar, kayıp ilanı, zayi ilanı, zayii ilanları, hükümsüz ilanı, hükümsüzdür ilanı, kayıp kimlik ilanı, nüfus kağıdı ilanı, yitik ilanı, çalıntı ilanı olarakta anılmaktadır. Kayıp ilanlarının en çok yapıldığı evraklar, nüfus cüzdanı, ehliyet, öğrenci kimliği, sağlık karnesi, pasaport, kamu kimlikleri, ruhsat vb. evrak ve belgelerin kayıp ilanlarını ilan reklam ajansımıza verebilirsiniz.

   Zayi ilanı vermek, kayıp ilanı vermek, kayıp ilanları, zayi ilanlarınızı bütün ulusal gazetelerde firmamız aracılığıyla  yayınlatabilirsiniz. Nüfus cüzdanı kayıp ilanlarınızı, ruhsat kayıpları ilanlarınız , ehliyet kayıbı ilanlarınızı, ehliyet kayıplarınızı gazetelerde yayınlatmak için firmamızla iletişime geçiniz.. Zayi ilanlarınız gazetelerin zayi sütununun altında yer alan küçük puntolu seri ilanların yanında yer alan ilanlardır. Bu tür ilanlar güvenlik amaçlı olarak ulusal gazetelerde yayınlatılır.


  Kayıp ilanlarınızın sonunda belirtilen hükümsüzdür kelimesi artık o belgenin size ait olmadığına dair kullanılan bir kelimedir.Öğrenci belge kayıpları ilanı servisimiz aracılığıyla gazetelere iletilir.Kimliği kaybolan bir kişinin gazeteye hükümsüzdür ilanı, yitik ilanı vermesinin sebebi de bu belgenin 3. şahıslara geçmesinin ardından olabilecek durumlardan ( suç işleme ve şahsın kimliğinin 3. kişi tarafından kasıtlı olarak orda bırakılması gibi ) durumlardan nüfus cüzdanını kaybeden kişinin zarar görmemesidir.

  Nüfus cüzdanımı kaybettim hükümsüzdür ibaresini kullanarak bu ve bu gibi durumlardan olumsuz yönde etkilenmemiş ve güvenliğinizi sağlamış olursunuz.Kayıp ilanları verme hakkında daha detaylı bilgi almak ve kayıp ilanı vermek için bizi iletişim numaralarımızdan size en uygun olanı tuşlayınız ve karşınıza çıkan ilan temsilcilerimizden destek alınız.

Örnek kayıp ilan Formatları:

Nüfus Cüzdanımı kaybettim hükümsüzdür. Turgut ADANALI
Ehliyetimi kaybettim hükümsüzdür. Turgut ADANALI
İ.Ü. Öğrenci kimliğimi kaybettim hükümsüzdür. Turgut ADANALI

 

Erka Seri İlan Reklam Hizmetleri Ltd. Şti.
Şuanda Sitede 4 Kişi var. Bugün 19 Ziyaretçi ve 44 Tıklama Alındı. Toplam Ziyaretçi Sayısı 7,015