SOSYAL İLAN ÖRNEKLERİ
   

Valid XHTML 1.0 Transitional Valid CSS!

Animasyonu görebilmeniz için flash player kurulu olmalıdır.

İstanbul Gazete ilan    İstanbul'un Tüm semtlerinden ilan ve reklam ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek olan Ajansımıza Tüm Seri İlan ve Diğer ilanlarınızı verebilir ve Ajansımızın Avantajlarından sonuna kadar faydalanabilirsiniz. Tüm Gazetelerle anlaşması olan Firmamıza Sosyal ilanlar, Vefat, Anma, Teşekkür, Başsağlığı, kayıp kimlik ilanlarını, emlak,konut, ev, arsa, tarla, arabar, otomobil, araç, kamyon, otobüs, eleman, işçi, personel ilanlarınızı verebilirsiniz. İstanbul Avrupa ve Anadolu yakasında bulunan Ofis Telefonlarımızı arayarak Hürriyet Gazetesine, Sabah Gazetesine, Posta ve Milliyet Gazetelerine, Star Akşam seri ilanlara, Bugün gazetesi seri sayfalara, sarı sayfalar sabaha, Zaman gazetesine ve tüm ulusal gazetelere ilan verebilirsiniz.

   İstanbul’dan gazetelere seri ilan vermek, gazete ilanları İstanbul ili baskısına seri ilan vermek için bizi arayınız veya bize mail atarak da İstanbul ilinde tüm ulusal gazetelere ilan verebilirisiniz. Firmamız bütün ulusal gazetelerin resmi ilan ajansıdır.İstanbul ilinin ilan sayfalarında en yüksek tiraja sahip olan gazete Hürriyet gazetesi ilan sayfasıdır.

  Hürriyet gazetesinin ilan sayfalarına seri ilan ( el ilanı ) vermek için bizimle iletişime geçiniz. Tirajı yüksek olan ikinci gazete ise sabah gazetesidir.Sabah gazetesi de İstanbul ilinde oldukça fazla kişi tarafından takip edilmekte ve ilan verenlere iyi sonuç getiren diğer bir gazete olmayı başarmıştır.Firmamız aracılığıyla sadece seri ilanlar değil sosyal ilanlarda ( bkz.çerçeveli ilanlar ) verebilirsiniz.Sosyal ilanlar vefat ilanı, anma ilanı, teşekkür ilanı, vefaat ilanı, insan kaynakları ilanı, başsağlığı ilanı gibi kollara ayrılmaktadır.Ajansımızı arayarak seri ilan temsilcilerimizden ve sosyal ilan temsilcilerimizden destek alarak daha detaylı bilgi alabilir ve ilanlarınızı yayınlatabilirsiniz.

  Firmamız sizlere kolay ödeme seçenekleri de sunmaktadır.Kredi kartınızla veya çalıştığınız bankadan Internet bankacılığıyla havale veya EFT  yapabilirsiniz.Erka seri ilan reklam hizmetleri LTD. ŞTİ. Tam 20 yıldır sizlere en kaliteli hizmeti, en güvenli ödeme seçeneklerini sunuyor.İstanbul ilinden seri ilanlar vermek, İstanbul ilan vermek,istanbuldan ilan vermek, istanbula gazete ilanı vermek bizim işimizdir.

 

Erka Seri İlan Reklam Hizmetleri Ltd. Şti.
Şuanda Sitede 4 Kişi var. Bugün 19 Ziyaretçi ve 45 Tıklama Alındı. Toplam Ziyaretçi Sayısı 7,015