SOSYAL İLAN ÖRNEKLERİ
   

Valid XHTML 1.0 Transitional Valid CSS!

Animasyonu görebilmeniz için flash player kurulu olmalıdır.

İhale ilanı


 
  İhale  ilanları, Elektronik İhale veya Online İhale sistemi B2B (şirketler arası ticaret) alanında kullanılan bir satınalma yöntemidir. Bir Alıcı şirketin ve ona mal veya hizmet satmak isteyen birden çok şirketin olduğu durumlarda kullanılır. Ulaşılmak istenen hedef, satıcı şirketlerin tekliflerinin değerlemesini en optimum şekilde yapmak, ve en uygun teklifi veren tedarikçileri adil ve şeffaf olarak belirlemektir. Mal veya hizmet satmak isteyen satıcı şirketler tekliflerini elektronik ortamda sunarlar ve eğer alıcı uygun görürse, tekliflerini sürekli olarak revize edebilecekleri “online” bir rekabete girerler.

 İhale ilanlarınızı istedğiniz ulusal bir gazetede yayınlatmak için bizimle irtibata geçebilir. Türkiye'nin her yerinden ilanlarınızı kolayca verebilirsiniz. 

  Ekonomik biçimde gazetede ihale ilanlarınızı tirajı belli bir seviyede olan Hürriyet, Sabah, Milliyet, Posta, Zaman, Cumhuriyet, Star, Akşam, ve tüm gazetelerde kolayca yayınlatabilirsiniz. Yapmanız gereken bizi aramak, email yollamak yada faks yoluyla ilan teklifi almaktır.
 

Erka Seri İlan Reklam Hizmetleri Ltd. Şti.
Şuanda Sitede 4 Kişi var. Bugün 13 Ziyaretçi ve 30 Tıklama Alındı. Toplam Ziyaretçi Sayısı 7,009