SOSYAL İLAN ÖRNEKLERİ
   

Valid XHTML 1.0 Transitional Valid CSS!

Animasyonu görebilmeniz için flash player kurulu olmalıdır.

Seri ilan


   Seri ilan Nedir ? Seri ilan, Satılık veya kiralık Emlak, Vasıta veya 2.el otomobil,eleman arayışında etkili olan kelime sayısına göre hesaplanan baskı Bölgesine göre fiyatları değişkenlik gösteren, kampanyalı yayınlanan küçük ilan biçimidir. Ayrıca ders verenler, satılık eşya ve evcil hayvan satımı, eğitim, isim tahsisi kayıp,zayi,hükümsüz ilanlarında da tercih edilir. Hürriyet Seri İlanlar ülkemizde en fazla taleb gören gazetelerin başında yer almaktadır

  Seri ilan Servisimize Hoşgeldiniz. Sitemiz üzerinden Hürriyet seri ilanlar, Sabah, Akşam, Star, Bugün, Posta, Milliyet, Zaman, Cumhuriyet, Radikal, Tercüman, Vatan, Türkiye, Fanatik, Yeni Asır, Olay gazetelerine ilan verebilirsiniz. Seri İlanlar kategorilerine Eleman, İş, personel, araba, 2.el otomobil, araç, vasıta, iş makinası, Sahibinden ilanları, Satılık Emlak, Kiralık, Devir, Arsa, Tarla, Yazlık, eleman arayanlar İlanlarını Ücretli olarak yayınlatabilirsiniz. İlanlarınızı ister Online olarak istersenizde Seri İlan Danışma hatlarımızı arayarak verebilirsiniz. Ankara merkez olamk üzere İstanbul veya İzmir hatlarımı kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

   Türkiye’nin bütün illerden istediğiniz bütün ulusal gazetelere seri ilan ve reklam verebilirsiniz. Firmamız bütün ulusal gazetelerin resmi ve yetkili ilan servisidir.Seri ilan vermek için  ilk önce ilanınızın hangi başlık altında çıkacağını belirleyiniz. Daha sonra bir ilan metni hazırlayınız.

 Bir sonraki adım da ise bizi belirtmiş olduğumuz iletişim numaralarımızdan size uygun olanı seçiniz. Bizi arayarak seri ilan temsilcilerimizden yardım alınız.İlan temsilcilerimiz hazırladığınız metni en kısa ve en açıklayıcı olacak şekilde kısaltacaklardır.En uygun fiyatı size sunacaklardır.

 Ödemelerinizi kredi kartınızla, çalıştığınız bankayla havale veya EFT yaparak ödemelerinizi yapabilirsiniz.Gazetelerin tümünde seri ilanlarınızı yayınlatabilirsiniz.Hürriyet ilan, Hürriyete ilan, Hürriyete seri ilan,Sabah gazetesi seri ilanlarınız firmamız aracılığıyla yayınlatabilirsiniz.

 Firmamız sizler için en uygun fiyata en dikkat çekici, sonuç alacağınız seri ilan hazırlayacağız.Gazete seri ilanlarınız için bizi aramanız yeterlidir.Eleman ilanı, satılık oto, kiralık oto, satılık emlak,kiralık emlak, araba ilanlarınız seri ilanlardır. Detaylı bilgiler ve ilan vermek için bizi arayınız

 

Erka Seri İlan Reklam Hizmetleri Ltd. Şti.
Şuanda Sitede 5 Kişi var. Bugün 29 Ziyaretçi ve 67 Tıklama Alındı. Toplam Ziyaretçi Sayısı 7,025