SOSYAL İLAN ÖRNEKLERİ
   

Valid XHTML 1.0 Transitional Valid CSS!

Animasyonu görebilmeniz için flash player kurulu olmalıdır.

Erka İlan


  Erka Seri İlan Reklam Hizmetleri Ltd. Şti. 1999 yılında zamanımıza kadar sektörde sürekli kendini yenileyip geliştirerek kurumsallaşmış bir yapı ve profesyonel ekibiyle başarılı çalışmalarını Bugünde sürdürmektedir.

Birincil hedefi Yeni Müşteriler ve çok farklı pazarları keşfetme gayesinde olan ajansımız, Heyecanını hiç yitirmemiş Dün, Bugün ve Yarında Çizgisinden şaşmayacaktır. Sektöründe Öncü olan ve Bu sektöre yeni İvmeler kazandıran Firmamız İnternet kullanımının hızla artması Günümüzde İnsanların İhtiyaçlarını Online olarak karşılamasını Sağlamıştır.

Bununla Doğru Orantılı Gelişen E-Ticaret sisteminin Tüm sektörlerde olduğu gibi Ajansımızıda Yeniliklere açılmaya Yöneltmiştir. Bölgesel çalışmadan daha çok artık Tüm Türkiyeden İlan Reklam İhtiyaçlarını karşılayabilen Firmamıza,
Seri İlan, Ticari İlan, Kayıp, Zayi, Hükümsüz ilanları, İnsan Kaynakları, Sosyal İlanlar ( Vefat İlanı, Ölüm, Cenaze ilanı, Teşekkür ilanı, Başsağlığı İlanları, Anma İlanı, Duyuru, Doğum İlanı, Evlilik İlanları, Genel kurul, Mevzuat, Kongre, Tüzük)
Güvenli ve kolay bir şekilde verebilir. İlanlarınızı Hürriyet Gazetesi, Sabah, Posta, Milliyet, Yeni Asır, Akşam, Zaman, Bugün, Radikal, Fanatik, Star, Cumhuriyet Gazetelerinde yayınlatabilirsiniz.

 

Erka Seri İlan Reklam Hizmetleri Ltd. Şti.
Şuanda Sitede 5 Kişi var. Bugün 31 Ziyaretçi ve 76 Tıklama Alındı. Toplam Ziyaretçi Sayısı 7,027