SOSYAL İLAN ÖRNEKLERİ
   

Valid XHTML 1.0 Transitional Valid CSS!

Animasyonu görebilmeniz için flash player kurulu olmalıdır.

Posta İlan

 

posta erka ilan   Posta Gazetesi Doğan Medya Yayıncılık A.Ş. bünyesinde yer alan ve günlük yayın yapan Türkçe, en fazla okunan gazetelerin başında gelmektadir. Posta Seri İlanlar ile ilanlarınızdan kolay sonuca ulaşmak için ajansımıza ilan metnini ulaştırmanız yeterlidir. Posta İlanları ile ilgili Telefonlara bakan operatör arkadaşlarımız yardımcı olacaklardır.


   Posta gazetesi Türkiye’nin en çok okunan gazetesidir.Bu nedenle ilanlarında okunma sayısı en çok posta gazetesinindir. Posta gazetesi seri ilanlarda oldukça başarılı ve en etkili çözümlerden biridir. Posta gazetesinin seri ilanlarının yanı sıra çerçeveli ilanları da başarıyı elde etmiştir. Posta ve Milliyet gazeteleri seri ilanlarda ve ilan sektöründe beraber çalışmaktadırlar.
 
   Promosyondan yayınlanarak ilanınızın her iki gazetede aynı anda aktif olmasını sağlayabilirsiniz. Seri ilanlar ve çerçeveli ilanlarda bu iki gazeteden yararlanmak sizin için doğru bir seçim olacaktır. Ödemeler kredi kartı veya banka havalesi yoluyla kolay bir biçimde yapabilirsiniz.
 
  Emlak ilanlarınız oto ilanı satılık konut ilanı kiralık konut ilanı satılık ev ilanı satılık araba ilanı otomobil ilanı için posta-milliyet ikilisi çok doğru bir seçimdir.İlan servisimizin profesyonel ekibinden yararlanarak gazetede sonuç alabileceğiniz en iyi metin sizler için hazırlanır ve en dikkat çekici ilan metni hazırlanır. Firmamız sadece posta – milliyet gazeteleriyle sınırlı kalmayıp bütün ulusal gazetelerin resmi ajansı ( resmi ilan servisi ) ‘dır. 

  Posta ile alın ,satın, kiralayın Posta İlan Telefonlarımıza ulaşın ve ilanınızı hemen verin..
 

 

Erka Seri İlan Reklam Hizmetleri Ltd. Şti.
Şuanda Sitede 6 Kişi var. Bugün 13 Ziyaretçi ve 27 Tıklama Alındı. Toplam Ziyaretçi Sayısı 7,009