SOSYAL İLAN ÖRNEKLERİ
   

Valid XHTML 1.0 Transitional Valid CSS!

Animasyonu görebilmeniz için flash player kurulu olmalıdır.

Sabah İlan   Sabah gazetesi seri ilan ve çerçeveli ilanlarda sonuç getiren bir gazetedir. Sabah gazetesi sarı sayfaları seri ilanlarda oldukça tirajlı ve istediğiniz sonucu alabileceğiniz bir gazetedir. Sabah emlak ilanı, sabah gazetesi oto ilanı, eleman ilanı, sekreter ilanı, kiralık daire, satılık konut, satılık yazlık ilan, kiralık yazlık ilanı, çeşitli eleman ilanlarınız, oto ilanı, araba ilanı sabah gazetesinin sarı sayfalarında yayınlanır.

 Sabah gazetesi seri ilanların yanı sıra çerçeveli ilanlarda da oldukça başarılı ve sonuç veren bir gazetedir. Çerçeveli ilanlar sosyal ilanlar anma ilanları teşekkür ilanları vefat ilanı ( vefaat ilanı, ölüm ilanları ) sosyal ilanları insan kaynakları ilanlarınızda sabah gazetesinde yayınlanır. 
  
  Sabah gazetesi fiyat tarifesi seri ilanlarda kelime başına, alt üst çizgi ve punto kullanıp kullanmamanıza göre tarifelendirilir. Çerçeveli ilanların ise santim ve sütun ölçekleri vardır. Bu çerçevenin büyüklüğünü belirtir ve ilanlar bu büyüklüklere göre ücrete tabi tutulur. Profesyonel tasarımcılarımız sizler için en dikkat çekici tasarımı üretirler. 

Sabah Gazetesi 1985 yılında yayım hayatına başlamış ve bu günümüze kadar ulaşmayı başararak En iyi Ulusal Gazeteler arasında yer almayı başarmıştır. Sabah Gazetesi Sarı Sayfalar Sloganı ile piyasaya seri ilan ekini çıkararak İstanbul'da ve Tüm Yurtta başarılı bir grafik çizmiştir.

Sabah Sarı Sayfalarda yerinizi almak için Ajansımızla iletişime geçerek İlan Reklam İhtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Sabah Seri İlanlar özellikle Emlak İlanlarında çok etkili olduğu için fazla talep görmektedir.

  Sabah gazetesi seri ilan da çok başarılı bir gazetedir ve bu gazeteye verdiğiniz ilanların ödemesini ister banka havalesi ister kredi kartınızla yapabilirsiniz.  Erka seri ilan reklam ltd. şti. ilan sektöründe 20 yıldır sizlere hizmet vermektedir. Sizin için en doğru seçim olmaya devam edeceğiz.

 

Erka Seri İlan Reklam Hizmetleri Ltd. Şti.
Şuanda Sitede 4 Kişi var. Bugün 10 Ziyaretçi ve 20 Tıklama Alındı. Toplam Ziyaretçi Sayısı 7,006