SOSYAL İLAN ÖRNEKLERİ
   

Valid XHTML 1.0 Transitional Valid CSS!

Animasyonu görebilmeniz için flash player kurulu olmalıdır.

İlan Reklam Ajansı


  İlan Reklam Ajansımızın Tüm Gazetelerle anlaşması vardır. Vereceğiniz ilan ve reklamlar en yetkili personel tarafından dizgi ve tasarım yapılarak ilgili gazetelerin reklam birimlerine aktarılmaktadır. İlgi alanı, Uğraş alanı sadece İlan ve Reklam olan firmamız tek iş yap doğru düzgün yap parolasından hareket ederek başka hiç bir basın, medya, yayın, baskı işleriyle uğraşmamaktadır.
 
  Reklam firmaların tanıtımı, Ürün yada bayilik konusunda açıklayacı materyallerin bir araya gelmesiyle oluşan görsel yada yazılı olmak üzere iki grupta toplanabilir.

  Görsel yayınlar genel olarak Tv reklamları, Bilboardlar, Afiş ve brandalar vb., Yazılı Reklamlar ise Gazetelerin İlan sayfalarında yayınlanan Çerçeveli ve Ebatlı yayınlanan ilanlardır. İlan Reklam Ajansımızı arayarak Hürriyet Gazetesi İlan sayfalarına, Sabah sarı sayfalara, Posta Seri İlanlara, Milliyet Emlak bölümüne, Akşam Gazetesi ve dergi grubuna, Star İlan Reklamlara, Zaman Reklama, Cumhuriyet siyah beyaz sayfalara İlan ve Reklamlarınızı yayınlatabilirsiniz.
 

 

Erka Seri İlan Reklam Hizmetleri Ltd. Şti.
Şuanda Sitede 4 Kişi var. Bugün 19 Ziyaretçi ve 41 Tıklama Alındı. Toplam Ziyaretçi Sayısı 7,015