SOSYAL İLAN ÖRNEKLERİ
   

Valid XHTML 1.0 Transitional Valid CSS!

Animasyonu görebilmeniz için flash player kurulu olmalıdır.

Hürriyet İlan

     

     Hürriyet gazetesi Türkiye’nin ilan sektöründeki en istikrarlı en büyük firmasıdır. Hürriyet gazetesi ilanları seri ilan ve çerçeveli ilanlar olmak üzere iki ana kola ayrılmıştır. 
 
    Seri ilanlar sütun altlarında çıkan küçük puntolu ilanlardır. Bu ilanlarda eleman arayanlar, satılık oto ilanlarınız, emlak ilanı, yazlık satış ilanı, sekreter ilanı, satılık kiralık araba ilanlarınız gibi ilanlarınızı seri ilanlar sayfasının sütun altlarına verebilirsiniz.

    Türkiye’de Hürriyet gazetesi seri ilanlarda en iyi sonuç veren gazete niteliğindedir. Hürriyet çerçeveli ilanlar ise kendi aralarında vefat ilanı ( vefat ilanı, ölüm ilanı, ölüm ilanları, vefat ilanları ) sosyal ilanlar, anma ilanı ( anma ilanları ) teşekkür ilanı, üst düzey yönetici ilanlarınızı da çerçeveli olarak gazete ilan servisimize verebilirsiniz. 
 
    Vefat ilanlarınız profesyonel ekibimiz tarafından gazetede dikkat çekecek şekilde tasarlanır ve size sunulur. Sizinde görüşleriniz doğrultusunda ilanınız gazeteye verilir. Aynı şekilde sosyal ilanlar teşekkür ilanları anma ilanları personel ilanları da tasarımı yapılarak size sunulur. Hürriyet gazetesine ilan vermek için ilan servisimizi iletişim numaralarımızdan aramanız sizin için yeterli olacaktır. 

    Firmamız sadece hürriyet gazetesiyle değil tüm gazetelere seri ve çerçeveli ( sosyal ilan, ölüm ilanı, vefat ilanı, vefat ilanı, cenaze ilanı, teşekkür ilanı, anma ilanı ) ilanlar almaktadır.Sabah gazetesine ilan, Posta gazete ilan, Haber Türk ilan, Posta gazetesine ilan, akşam gazetesine ilan almaktayız.

    Gazete ilan servisimiz tüm gazetelerin resmi ve yetkili ajansıdır. Tüm gazetelere online ilan verebilirisiniz.Gazete ilanları her zaman etkili sonuç için en iyi yöntem olmuştur.Erka seri ilan reklam ltd. şti. sizlere 15 yıldır kaliteli hizmet sunuyor. Gazete ilanlarınız ve kusursuz sonuç için bizleri arayınız.

  HÜRRİYET İLAN; Hürriyet gazetesine ilan vermek istiyorum diyorsanız. Erka seri ilan reklam hizmetleri ile irtibata geçmek yeterli olacaktır. Eleman ilanı, personel vasıta emlak ilanı verebilir. ilan bedelini adresten ödeme koşulumuz tamamiyle kalkmıştır. Banka havalesi veya kredi kartı sistemi ile çalışılmaktadır. Hürriyet gazetesi iş ilnlarında çok etkilidir özellikle insan kaynakları ekinde yayınlanan ilanlar kalifiye personel bulmanızda yardımcı olur. Zamandan ve paranızdan tasarruf etmek için ilanlarınızı Hürriyete verin...
 

 

Erka Seri İlan Reklam Hizmetleri Ltd. Şti.
Şuanda Sitede 5 Kişi var. Bugün 14 Ziyaretçi ve 36 Tıklama Alındı. Toplam Ziyaretçi Sayısı 8,067