SOSYAL İLAN ÖRNEKLERİ
   

Valid XHTML 1.0 Transitional Valid CSS!

Animasyonu görebilmeniz için flash player kurulu olmalıdır.

İnsan Kaynakları


   Hürriyet İnsan Kaynaklarına İlanlarınızı Erka Reklam ayrıcalığı ile yayınlatabilirsiniz. Hızlı, Güvenilir ve dinamik bir ekibe sahip firmamız süper grafik ve tasarımcılarımızla sizleri bekliyor. Alternatifli sunacağımız İK ilanlarında bize danışmadan ilan vermeyin.

  Hürriyet gazetesi insan kaynakları ilanları hafta sonu yayınlanan nitelikli personel bulma amacı ile hafta sonları insan kaynakları ( ik ) ekinde yayınlanan çerçeveli ilanlardır.Hürriyet gazetesine insan kaynakları ilanı vermek için gazete ilan servisimizi iletişim numaralarımızdan aramanız veya bize mail atmanız gerekir. Tasarımcılarımızın hepsi alanında uzmandır ve sizin için en iyi tasarımı yapacaklardır.

   Hürriyet insan kaynakları ilanları  her hafta çok fazla nitelikli eleman ve büyük firma yöneticileri tarafından dikkatle takip edilen bir ektir.Sizde ik ( insan kaynakları ilanı ) ilanlarınızı firmamız aracılığıyla Hürriyet gazetesine iletebilirsiniz.Hürriyet gazetesi resmi ajansı olan firmamız sizlere en kaliteli hizmeti en güvenli ödeme seçeneğini ve en profesyonel tasarımları sunmaktadır.

 

Erka Seri İlan Reklam Hizmetleri Ltd. Şti.
Şuanda Sitede 2 Kişi var. Bugün 1 Ziyaretçi ve 2 Tıklama Alındı. Toplam Ziyaretçi Sayısı 6,997